Лого алт
Контактирајте не
Пребарувај
Кошничка

Делови за ладењето за Ford Explorer 1990-1995

EXPLORER, 91-95

 • Детали за моделот

  Опис на моделот

  Кубни сантиметри

  Гориво

  Моќност во киловати

  Моќност во коњски сили

  Код на мотор