Лого алт
Контактирајте не
Пребарувај
Кошничка

Делови за ладењето за Fiat Barcheta 1996-2004

BARCHETTA, 95-04

 • Детали за моделот

  Опис на моделот

  Кубни сантиметри

  Гориво

  Моќност во киловати

  Моќност во коњски сили

  Код на мотор