Лого алт
Контактирајте не
Пребарувај
Кошничка

Делови за ладењето за Daihatsu Trevis 2004-2009

TREVIS, 04-09

 • Детали за моделот

  Опис на моделот

  Кубни сантиметри

  Гориво

  Моќност во киловати

  Моќност во коњски сили

  Код на мотор