Лого алт
Контактирајте не
Пребарувај
Кошничка

Делови за ладењето за Daihatsu Sirion 1999-2003

SIRION, 98-05

 • Детали за моделот

  Опис на моделот

  Кубни сантиметри

  Гориво

  Моќност во киловати

  Моќност во коњски сили

  Код на мотор