Лого алт
Контактирајте не
Пребарувај
Кошничка

Делови за ладењето за Daihatsu Move (L6/L9) 1996-2000

MOVE, 95-02

 • Детали за моделот

  Опис на моделот

  Кубни сантиметри

  Гориво

  Моќност во киловати

  Моќност во коњски сили

  Код на мотор