Лого алт
Контактирајте не
Пребарувај
Кошничка

Делови за ладењето за Chevrolet Colorado 2002-2012

COLORADO, 02-12

 • Детали за моделот

  Опис на моделот

  Кубни сантиметри

  Гориво

  Моќност во киловати

  Моќност во коњски сили

  Код на мотор