Лого алт
Контактирајте не
Пребарувај
Кошничка

Делови за ладењето за Citroen C1 2012-2014

C1, 05-14

 • Детали за моделот

  Опис на моделот

  Кубни сантиметри

  Гориво

  Моќност во киловати

  Моќност во коњски сили

  Код на мотор