Лого алт
Контактирајте не
Пребарувај
Кошничка

Делови за ладењето за Citroen C1 2005-2012

C1, 05-14

 • Детали за моделот

  Опис на моделот

  Кубни сантиметри

  Гориво

  Моќност во киловати

  Моќност во коњски сили

  Код на мотор