Лого алт
Контактирајте не
Пребарувај
Кошничка

Делови за ладењето за Chrysler New yorker 1994-1998

NEW YORKER, 88-/93-98

 • Детали за моделот

  Опис на моделот

  Кубни сантиметри

  Гориво

  Моќност во киловати

  Моќност во коњски сили

  Код на мотор